„Nos, úgy gondolom, Ferencvárosban Fradi zászlónak inkább van helye, mint a szivárványos LMBTQstb szimbólumnak, lévén a fradi egy történelmi hagyomány, az LMBTQstb meg felforgató, kisebbségi ideológia, aminek semmi köze az országhoz és a városhoz.
Teljesen érthetetlen, mitől gondolják egyesek, hogy törpe kisebbségek szimbólumait lobogtatni kellene. A laktózérzékenység egy betegség. Éppúgy, mint a nemi zavar. A lakosság kb. 30 %-át érinti – szakértők szerint 2-3 millió embernek van hazánkban tejcukorbontási zavara, s az életkor előrehaladtával egyre kisebb mennyiség is panaszokat válthat ki –, ez jóval nagyobb arány, mint a ferde hajlam.
Ennek ellenére senkinek nem jut eszébe, hogy a laktózérzékenység zászlaját kitegye egy városházára, és a nemzeti lobogó mellé helyezze. Sőt, senkinek nem jut eszébe ebből mozgalmat gyártani, zászlót fabrikálni, identitást keresni.
A laktózérzékenyek ezzel nem hencegnek, nem mutogatnak gúnyosan a nem laktózérzékenyekre, és nem nevezik nácinak, aki nem csókolgatja az ő lábukat és nem esik hasra attól, hogy a szervezetük nem bontja le a tejet.
De ilyen alapon miért ne? Laktózérzékenység zászlót a városházára! Vagy egy UHT-tejes dobozt. (Én mindig azt iszom, mert magam is nehezem bontom le a tejcukrot.)
Haladók előre! Tejes dobozt fel a városházára! Most!
Európa segíts!”